Automobilio patikra prieš pirkimą

Mūsų specializuotame BMW automobilių servise, atliekama BMW automobilių patikra prieš pirkimą.

Žiūrėti video

Jei norite sužinoti kokia yra perkamo automobilio techninė būklė bei kokie remontai gali būti reikalingi jį nusipirkus, kviečiame užsukti į mūsų servisą ir atlikti automobilio patikrą. Prieš pirkimą atliekame dyzelinių, benzininių, elektrinių bei hibridinių BMW automobilių patikrą. Patikros metu atliksime variklio, kėbulo, ratų geometrijos, išmetamųjų dujų, važiuoklės ir kitų agregatų patikrą. Taip pat atliksime išsamią kompiuterinę diagnostiką. Kadangi patikrą vykdome pagal BMW automobilių gamintojo patvirtintus standartus ir procedūras, mes pamatysime kiekvieną neatitikimą ir trūkumą.

Išsamus BMW automobilio būklės vertinimas bei išvadų pateikimas.

Mūsų meistrai gerai išmano naujausias automobilių technologijas, naudoja aukščiausios kokybės specialius įrankius bei originalias BMW automobilių diagnostikos programas, kurios leidžia greitai identifikuoti net pačių sudėtingiausių sistemų ir agregatų galimus gedimus ir defektus. Priklausomai nuo automobilio modelio ir komplektacijos, automobilio detalus vertinimas ir patikra užtrunka 1-2 val. Po automobilio patikros pateikiame rastų defektų sąrašą bei visų gedimų remonto bei dalių kainas.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!
Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
REGISTRUOTIS Į SERVISĄ
Užklausa dėl dETALIŲ

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).