Kompiuterinė diagnostika

Jau 11 metų teikiame specializuotus BMW automobilių remonto, techninio aptarnavimo ir kompiuterinės diagnostikos sprendimus!

Žiūrėti video

Mūsų meistrai gerai išmano naujausias automobilių technologijas, naudoja aukščiausios kokybės specialius įrankius bei originalias BMW automobilių diagnostikos programas, kurios leidžia greitai identifikuoti net pačius sudėtingiausius automobilių gedimus ir padeda juos itin greitai pašalinti. Atliekame dyzelinių, benzininių, elektrinių ir hibridinių automobilių kompiuterinę diagnostiką. Dirbame vieno sustojimo principu, užsukę pas mus galite gauti visus reikiamus sprendimus: kompiuterinę diagnostiką, remontą, dalių tiekimą bei profesionalias konsultacijas.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje visų markių BMW automobiliams!
TEIKIAMI SPRENDIMAI:

Pas mus kompiuterinė diagnostika atliekama pagal BMW automobilių gamintojo patvirtintus remonto darbų standartus ir procedūras. Mūsų autoservisas remontui naudoja tik originalias BMW gamintojo dalis ir priedus. Kadangi esame orientuoti į aukščiausią paslaugų kokybę, visiems remonto darbams bei atsarginėms dalims  suteikiame garantiją!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!
Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
REGISTRUOTIS Į SERVISĄ
Užklausa dėl dETALIŲ

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).