Naujos originalios BMW dalys Vilniuje

Tiesiai iš gamintojų, visų markių BMW automobiliams, tiekiame naujas originalias dalis.

Žiūrėti video

Tiesiai iš BMW koncerno tiekiame originalias dalis, kurios atitinka visus BMW koncerno nustatytus saugos reikalavimus ir kokybės standartus. BMW originalias dalis tiekiame visų markių BMW automobiliams, parduodamoms dalims suteikiame garantiją. Savo sandėlyje nuolatos palaikome dalių likučius, tas dalis, kurių neturime vietoje, dažniausiai pristatome per 24 val. Pas mus galite užsakyti visas dalis, priedus ir komponentus, kurių reikia Jūsų BMW automobiliui. BMW automobilių dalis galite užsakyti paskambinę mums telefonu arba užpildę užklausos formą.

Visos dalys yra siunčiamos iš Vokietijos, tiesiai iš BMW koncerno.
Tiekiame:

Naujas originalias dalis tiekiame elektromobiliams, hibridiniams bei įprastiems dyzeliniams ir benzininiams automobiliams. Tam, kad Jūsų BMW automobilis veiktų itin sklandžiai, o Jūs galėtumėte mėgautis komfortišku vairavimu, mūsų komanda greitais, lanksčiais ir itin tiksliais sprendimais Jums padės išspręsti visus Jūsų automobilio remonto, dalių tiekimo bei techninio aptarnavimo klausimus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!
Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
REGISTRUOTIS Į SERVISĄ
Užklausa dėl dETALIŲ

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).